Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [29]
Пошук
Друзі сайту
завантаження...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

Академік Григорій Рукас знайшов причину всіх хвороб

Академік Григорій Рукас знайшов причину всіх хвороб

Академік Григорій Рукас знайшов причину всіх хвороб

”Я з другом у своєму гаражі переставляв важку металеву рельсу. Тоді нічого не відчув. А через два тижні ледве з дивана став на ліву ногу, сильно запекло у поясниці й почало наче все тіло викручувати”, — згадує 50-річний підполковник медичної служби, пенсіонер Олександр Стешенко з Полтави. Він два роки страждав на радикуліт.

— Три місяці я ще якось ходив, а потім зігнуло в позу Квазімодо. Лікарі почали колоти антибіотики, так посадили шлунок і печінку. Прийшлося ще й у гастроентерології лікуватися, — веде далі Стешенко. — Через півроку наче трішки попустило, вирівнявся. А тоді дочка з Росії приїхала, посварилися. Від стресу стався спазм м’язів спини і мене знову нагнуло. Не помагали ні уколи, ні масажі, ні крапельниці. Вирішили видаляти міжпозвонкову грижу. А після такої операції більшість людей опиняється в інвалідному візку. Могли у спинно-мозковий канал вставити замість рідного титанові диски. Отак би й мучився з тим інородним тілом.

Чоловік відмовився від операції, почав лікуватися самотужки. Робив на поперек аплікації з грязями із затоки Сиваш, колов антибіотики. Тоді звернувся до дослідника Григорія Рукаса, який відкрив методику богині Панацеї — усунення першопричини всіх хвороб.

— Він поклав мене на живіт обличчям донизу і заставив по черзі піднімати обидві ноги вправо, вліво, уверх та вниз. А сам сильно нажимав на різні точки на стегнах, щоб розправити сідничний нерв, — продовжує Стешенко. — Було дуже боляче. Це тривало майже дві години. Так, що вже обоє були мокрими.  Сказав, що нормально ходитиму через два тижні. На другий день я поворухнутися не міг, усе тіло боліло, ледве з ліжка сповз. Думаю, сам лікар, а на такого шарлатана повівся. Дістану — приб’ю.

Через три дні чоловік знову поїхав до Рукаса. Той повторив з ним усі вправи. Повністю спина в чоловіка розігнулася через два тижні. Перед тим йому ще прогріли і помасажували хребет на спеціальному ліжку ”Серагем” у Полтаві.

— У свої 50 тепер можу бігати і стрибати, — усміхається Стешенко.

60-річний Григорій Рукас за фахом адвокат. Цього року за свої наукові розвідки про знешкодження першопричини всіх захворювань він отримав звання академіка Української Академії наук.

— Коли я вперше приїхав до Сан Санича, то на живіт він лягти не міг.  Спина була, як дуга. Випрямився тільки через півтори години, — розповідає Рукас. — Зі мною 30 років тому було те саме. Приїхав по роботі на судове засідання в місто Гребінку. Тоді я був професійним велогонщиком і лижником. Зранку в готельному номері взявся робити зарядку, присів, а встати не міг. Із півгодини повз до телефону. Після того більше трьох місяців мене безрезультатно лікували в нейрохірургічному відділенні.

Медики ліками лише знімають симптом, а я ліквідую причини захворювання

Знайомий порекомендував Григорієві Рукасу звернутися до знахарки Христі із села Милорадове Котелевського району.

— Та бабця поставила мене на ноги. Вона розправила сідничний нерв і набряк у ньому. Він утворюється на місці згину нервових волокон і перешкоджає руху спинно-мозкової рідини по нерву в кінцівки, — веде далі Рукас. — На восьмий день після її процедур я стояв на мосту в Ленінграді. По річці тоді плив корабель, і пасажири на ньому танцювали. Про себе подумав: ”Везе їм. А я каліка”. А тоді наче схаменувся — чую, що в мене не болить спина. І зразу жаром обдало. Це було таке щастя! Відтоді забув про біль у спині.

Три роки чоловік возив до цілительки друзів та знайомих. А тоді вона передала йому свої вміння:

— Каже: ”Тут кеба треба. В тебе вона є”. Просто доторкнулася до лоба. А тоді зажадала 150 карбованців (нині це 350 доларів) за дар допомагати людям. Мовляв, хвороба — це рабство. А від рабства треба лише відкуплятися. І наказала у пацієнтів теж завжди брати гроші. Щоб знали ціну справжнього здоров’я.

2001 року Григорій Рукас видав науковий трактат ”Панацея відкрила свій секрет і силу”.

— Чотири роки тому я досліджував трупи у полтавському морзі. І в кожного померлого на стегні виявив затвердіння. Коли надавлювати на цю точку в живих людей, вони відчувають біль. За формою це скручені в клубок нервові волокна, які нагадують капсулу, — пояснює цілитель. — Вона закладена в тілі кожної людини ще до її народження і діє як вірус у комп’ютері. Нейтралізувати її можна лише такими маніпуляціями. Найкраще її знешкодити у віці до шести місяців. І тоді в такої дитини ніколи не буде ні ангіни, ні сколіозу, ні остеохондрозу.

За сеанс процедур Рукас бере з людини 10% її місячного доходу. До нього приїжджають хворі з Росії, Великої Британії, США, Німеччини, Чехії.

Екологія, харчування, вода, фізичне й психологічне навантаження — не причини захворювань, вважає Григорій Рукас. Вони є подразниками, які впливають на хворий орган. Здоровий організм на них не реагує.

— Медики ліками лише знімають симптом, а я ліквідую причини захворювання. Кожен орган має сім рівнів міцності. Якщо не всі вони ще зруйновані, то слід знешкодити капсулу. Так ми наче запускаємо програму самовідновлення, — продовжує Рукас. — Я закриваю очі й одразу бачу, де защемлені нервові волокна і які органи від того страждають. Тоді проводжу маніпуляції — і біль у серці чи шлунку зникають.


Тел.: 8 (0532) 57 23 70,

8 (050) 144 03 65,

8 (097) 557 84 54.

www.rukas.at.ua


Категорія: Мої статті | Додав: rostik (06.11.2011)
Переглядів: 1830 | Теги: рукас | Рейтинг: 0.0/0